Jsi tady : Hlavní stránka  » Nabídka  » Stezka zdraví

Stezka zdraví

Překážky na přeskakování

Překážky na přeskakování jsou zručnostním prvkem, který napomáhá rozvíjet pohybovou kondici při hře. V klasické kolekci jsou na výběr dvě verze: borovicové dřevo lepené a lité.

50001C Překážky na přeskakování
Překážky na přeskakování

Překážky na přeskakování jsou zručnostním prvkem, který napomáhá rozvíjet pohybovou kondici při hře. Konstrukce je vyrobena z litého borovicového dřeva v odstínu ořech.

50001E Překážky na přeskakování
Překážky na přeskakování

Překážky na přeskakování jsou zručnostním prvkem, který napomáhá rozvíjet pohybovou kondici při hře. Konstrukce je vyrobena z pozinkované oceli modré barvy.

50001M Překážky na přeskakování
Překážky na přeskakování

Překážky na přeskakování jsou zručnostním prvkem, který napomáhá rozvíjet pohybovou kondici při hře. Konstrukce je vyrobena z lepeného borovicového dřeva v odstínu ořech.

50001T Překážky na přeskakování
Kladina

Kladina patří mezi zručnostní prvky, které napomáhají celkové pohybové koordinaci. V klasické kolekci jsou na výběr dvě verze: borovicové dřevo lepené a lité.

50002C Kladina
Kladina

Kladina patří mezi zručnostní prvky, které napomáhají celkové pohybové koordinaci. Konstrukce kladiny je vyrobena z borovicového litého dřeva v odstínu ořech.

50002E Kladina
Kladina

Kladina patří mezi zručnostní prvky, které napomáhají celkové pohybové koordinaci. Konstrukce kladiny je vyrobena z borovicového lepeného dřeva v odstínu ořech.

50002T Kladina
Sloupky ke slalomu

Běh mezi sloupky je skvělým cvičením posilujícím celkovou fyzickou kondici.

50003 Sloupky ke slalomu
Souprava na přitahování

Souprava se skládá ze tří pvků, je to jedno z nejstarších a nejoblíbenějších cviků, které zajišťují správné držení těla.

50005 Souprava na přitahování
Horizontální žebřík

Cvičení na tomto žebříku dokonale napomáhá celkovému fyzickému rozvoji. Umožňuje pohyb z jednoho konce na druhý a současně vykonávat rúzné cviky v převisu.

50006 Horizontální žebřík
Souprava Leh-sed

Souprava Leh-sed se skládá z vodorovné nosné tyče, na kterou usedne cvičící a trubky, pod kterou se upevní nohy. Cviky je možno provádět vsedě nebo vleže. V klasické kolekci je...

50008C Souprava Leh-sed
Souprava Leh-sed

Souprava Leh-sed se skládá z vodorovné nosné tyče, na kterou usedne cvičící a trubky, pod kterou se upevní nohy. Cviky je možno provádět vsedě nebo vleže. V Eko kolekci je nosná tyč...

50008E Souprava Leh-sed
Souprava Leh-sed

Souprava Leh-sed se skládá z vodorovné nosné tyče, na kterou usedne cvičící a trubky, pod kterou se upevní nohy. Cviky je možno provádět vsedě nebo vleže. V ocelové kolekci je nosná...

50008M Souprava Leh-sed
Souprava Leh-sed

Souprava Leh-sed se skládá z vodorovné nosné tyče, na kterou usedne cvičící a trubky, pod kterou se upevní nohy. Cviky je možno provádět vsedě nebo vleže. V tropikální kolekci je...

50008T Souprava Leh-sed
Bradla

Cviky velmi dobře působí na rovnováhu.

50009 Bradla
Pohyblivý most

Pohyblivý most je žádaným doplňkem hřišť. Díky němu procvičujeme pohybovou koordinaci. Klasická kolekce je k dostání ve dvou verzích: z lepeného a z litého borovicového dřeva v...

50010C Pohyblivý most
Pohyblivý most

Pohyblivý most je žádaným doplňkem hřišť. Díky němu procvičujeme pohybovou koordinaci. Konstrukce je vyrobena z litého borovicového dřeva v odstínu ořech.

50010E Pohyblivý most
Pohyblivý most

Pohyblivý most je žádaným doplňkem hřišť. Díky němu procvičujeme pohybovou koordinaci. Konstrukce je vyrobena z pozinkované oceli modré barvy.

50010M Pohyblivý most
Pohyblivý most

Pohyblivý most je žádaným doplňkem hřišť. Díky němu procvičujeme pohybovou koordinaci. Konstrukce je vyrobena z lepeného borovicového dřeva v odstínu ořech.

50010T Pohyblivý most
Souprava na kliky

Souprava na kliky je žádaným zručnostním prvkem, který procvičuje břišní svaly. Klasická kolekce je ve dvou variantách - z lepeného borovicového dřeva nebo z litého.

50011C Souprava na kliky
Souprava na kliky

Souprava na kliky je žádaným zručnostním prvkem, který procvičuje břišní svaly. Konstrukce prvku je vyrobena z lítého borovicového dřeva v odstínu ořech.

50011E Souprava na kliky
Souprava na kliky

Souprava na kliky je žádaným zručnostním prvkem, který procvičuje břišní svaly. Konstrukce prvku je vyrobena z pozinkované oceli v odstínu modrém.

50011M Souprava na kliky
Souprava na kliky

Souprava na kliky je žádaným zručnostním prvkem, který procvičuje břišní svaly. Konstrukce prvku je vyrobena z lítého borovicového dřeva v odstínu ořech.

50011T Souprava na kliky
Sloupky na cvičení obratnosti

Úkolem cvičicího je přejít po talířkách upevněných na sloupcích. Tento slalom podporuje hbitnost, rovnováhu, pohybovou koordinací a celkový tělesný rozvoj.

50014 Sloupky na cvičení obratnosti